Celulitida

 
Celulitida je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Pro svůj vzhled bývá někdy také označována jako...

  

   

 

Celulitida je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Pro svůj vzhled bývá někdy také označována jako „pomerančová kůže“. Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy.

Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6–12 zákroků dle druhu léčby a lokality aplikace, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Celý zákrok trvá 30 až 90 minut, podle rozsahu ošetření. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série – až do 6 i více měsíců.

Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu – toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby. 

Zákrok se provádí ambulantně a nevyřadí klienta z běžného života.

Jedná se o neinvazivní a téměř bezbolestný zákrok.

Ceny za 1 aplikaci:

Zadní strana obou stehen      600 Kč
Přední strana obou stehen 600 Kč
Obě celá stehna 1100 Kč
Hýždě 300 Kč
Hýždě a oba boky 600 Kč
Břicho 700 Kč
Obě paže 800 Kč

 

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Na případné slevy nevzniká právní nárok a jednotlivé slevy nelze sčítat.

Objednávky na tel.: 778 000 858Jana Pivoňková.